Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

KRUSHOO

прегледи: 19231 слава: 141.2 активност: 30
KRUSHOO ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 19.01.2019 - 10:12
регистриран 12.03.2009 - 13:09
име pjetro
пол
   машко   
висина 176 см
дата на раѓање
03. јули  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Крушево  
блиско место makedonija
занимање
спорт/рекреација
 
занимање dizajner
образование
Средно специјално образование  
лична страница Е ЛИЧНА Е...ДА НЕ ...
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Хрватски*** , Бугарски** , Српски** , Француски* , Англиски*
chat клиенти
Yahoo!
сокриен за сите

слики

  • KRUSHOO
  • KRUSHOO
  • KRUSHOO - Лето....
  • KRUSHOO
  • KRUSHOO - БАРБА

слики во албуми

KRUSHOO pildid albumites KARIKATURI KRUSHOO pildid albumites RAZNO KRUSHOO pildid albumites RAZNO KRUSHOO pildid albumites karikaturi KRUSHOO pildid albumites ВАРИЈАЦИИ »

на други слики

* * »

блог

Порака за во недела
недела, 18. ноември 2018 Час 14:08
Порака на денот - 16 ноември
Првата лекција што би требало да ја научиш во животот е да сакаш.Љубовта е толку силна што ништо не може да ја ск... прочитај повеќе »

Сум те сакал на иљаду начини
вторник, 27. јуни 2017 Час 14:37
СУМ ТЕ САКАЛ НА ИЉАДУ НАЧИНИ-Сум те сакал класично, она ти се јавувам пред да одам на работа ти посакувам убаф ден, па п... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1975»
СУГСГим.,,Јосип Броз Тито,,

клубови

интереси

makedonska kujna 2 , more 11 , priroda 29 , sonce , zabava 167 , барцелона фк...и најважното-насмеани луѓе , блуз , вицеви... , звонко богдан , канцони , книги 25 , крушево , македонија 3 , македонија-вечна , музика 55 , насмеани луѓе , одвнатре... , поезија 6 , скопје , спорт-фудбал , староградски македонски народни песни , стен бај комедија... , театар , тоше проја , убави жени , филм 14 , фламенко , хумор markedonija

дополнителна информација

МЕ НЕРВИРААТ ДУПЕУВЛАКАЧИ, ПРОСТАЦИ И ОГРАНИЧЕНИ А ОСОБЕНО СЕЉАЧИШТА...
ГИ ЦЕНАМ АМБИЦИОЗНИТЕ ЛУЃЕ, НАРОЧНО МЛАДИТЕ...

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (1) » на корисникот

подароци подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline KRUSHOO - 10:11
коментира слика на Godiva
15.01.2019
 
offline KRUSHOO - 20:57
коментира слика на Godiva
14.01.2019
 
offline KRUSHOO - 09:46
100 €
10.01.2019
 
offline KRUSHOO - 23:04
коментира слика на Godiva
04.01.2019
 
offline KRUSHOO - 01:37
коментира слика на Godiva

пријатели
препораки за него
-nophoto-
toj e TV zvezda
vilijam 04.03.2016 - 08:03
повеќе »
препораки од него
.
Недопирлива....
Godiva 08.06.2016 - 12:58
повеќе »


апликации
Средби


Видео
музика на светот
Сите видеа на корисникот (162) »


кој е KRUSHOO?

test image
статус на врската - во врска.  
+Успешно избраната омилена личност е vilijam
Денови заедно: 872
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска KRUSHOO


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.