Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Jovee

прегледи: 829 слава: 4.76 активност: 3
Jovee ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.07.2016 - 00:15
регистриран 03.02.2012 - 02:04
име jovan
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
14. февруари  
 колку си одговарате »
место
Швајцарија, Bern, Bern  
занимање
финансии/банки/осигурување
 
образование
Дипломиран студент  
јазици Македонски*** , Српски*** , Бугарски**

слики

  • Jovee
  • Jovee
  • Jovee - jas desno
  • Jovee - jas i simon
  • Jovee
  • Jovee
  • Jovee


клубови

top.mk 13962

интереси

fudbal 76 , sex 205 , zeni 50

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е Jovee?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ПОЛИТИЧАР (доминантен, отворен, апстрактен начин на мислење). Носи вратоврзка и се насмевнува 12 часа на ден и 4 додека спиеобратна врска Jovee


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.