Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

JEBO

прегледи: 1921 слава: 12.12 активност: 24
JEBO ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.10.2018 - 01:04
регистриран 01.07.2008 - 13:07
име Paris
пол
   машко   
висина 185 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
финансии/банки/осигурување
 
образование
Дипломиран студент  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • JEBO
  • JEBO
  • JEBO - :)
  • JEBO
  • JEBO
  • JEBO
  • JEBO - LEPOTAN
  • JEBO - SRCKA SUM SI!!!


училишта

Клас од 2008»
СЕТУГС,,Михајло Пупин,,

клубови

top.mk 14760

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е JEBO?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска JEBO


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.