Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Inva

Вечерва треба да се видиме. Имам изненадување за тебе!”
прегледи: 2997 слава: 100.11 активност: 12
Inva ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.08.2017 - 04:28
регистриран 18.02.2012 - 22:01
име itan
пол
   машко   
висина 178 см
дата на раѓање
14.03.1986    31
 колку си одговарате »
место
Австралија, New South Wales, Sidney  
блиско место skopje
занимање
градби/архитектура
 
образование
Средно специјално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
лична страница .....
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Англиски*** , Грчки** , Турски** , Италијански**
chat клиенти
Skype
My status facebook

слики

  • Inva - Inva
  • Inva - Top
  • Inva - Hmm
  • Inva - Sezonski trip
  • Inva - grcia
  • Inva - its time coffe
  • Inva - Unforgettable moments
  • Inva - (^.^)
  • Inva - Some unexpected moments in life are....


клубови

top.mk 13498

интереси

seks 144

дополнителна информација

takva kakvaa si

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
04.09.2017
 
offline Inva - 01:11
Сликата е во ТОП #29
03.09.2017
 
offline Inva - 13:01
Сликата е во ТОП #32
 
offline Inva - 01:01
Сликата е во ТОП #32
02.09.2017
 
offline Inva - 12:51
Сликата е во ТОП #30
 
offline Inva - 00:01
Сликата е во ТОП #30

пријатели


апликации
Средби


Видео
dobra
Сите видеа на корисникот (3) »


кој е Inva?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Inva


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.