Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Gole

прегледи: 149 слава: 0.37 активност: 6
Gole ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.01.2019 - 08:47
регистриран 12.07.2013 - 17:15
име
пол
   машко   
дата на раѓање
01.10.1975    43
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • Gole
  • Gole


училишта

Клас од 2011»
Универзитет "Св. Климент Охридски"

клубови

top.mk 14116

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
12.01.2019
 
offline Gole - 15:38
коментира слика на Magrej
09.01.2019
 
offline Gole - 18:52
коментира слика на macaaaaa

пријатели

кој е Gole?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска Gole


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.