Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Godiva

Nedostatak izbora olakšava odluku.
прегледи: 29544 слава: 95.51 активност: 55
Godiva ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 19.01.2019 - 15:17
регистриран: 07.02.2014 - 08:26
име Ime
пол
   женско   
висина 170 см
дата на раѓање
28. ноември  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Охрид  
занимање
агрокултура
 
лична страница https://www.facebook.com/ladym...
телефон видлив само за пријатели
јазици Англиски***
chat клиенти
Skype
My status donna_d555

слики

  • Godiva
  • Godiva - Touching
  • Godiva - Up to the sky ...
  • Godiva - Laganica
  • Godiva - Hey

слики во албуми

Godiva pildid albumites *** Godiva pildid albumites *** Godiva pildid albumites *** Godiva pildid albumites *** Godiva pildid albumites *** »

блог

***
понеделник, 24. декември 2018 Час 21:57
Хоризонтот на некои луѓе е круг со радиус нула и уште тоа го нарекуваат точка на гледиште .....
... прочитај повеќе »

***
сабота, 03. ноември 2018 Час 18:24
Статистика
... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2003»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

интереси

велосипедизам 3 , книги 25 , лето ... , музика 55 , поезија 6 , природа 9 , сонце , спорт 28

дополнителна информација

All Men are Good! Either Good for Something or Good for Nothing!

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (1) » на корисникот

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline Godiva - 14:47
коментира слика на silvi33
 
offline Godiva - 14:47
Ја започна играта Коментатор.
17.01.2019
 
offline Godiva - 15:18
Сликата е оценета со 10 поени
01.01.2019
 
offline Godiva - 09:42
Има подарок од корисникот temi
25.12.2018
 
offline Godiva - 07:17
Додал нов блог - ***

пријатели
препораки за неа
.
Недопирлива....
KRUSHOO 08.06.2016 - 12:58
повеќе »Видео
Ideas ...
Сите видеа на корисникот (16) »


која е Godiva?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Godiva


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.