Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Gocko

прегледи: 382 слава: 1.4 активност: 24
Gocko ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 24.01.2018 - 05:06
регистриран 24.06.2016 - 18:27
име Гоцпец
пол
   машко   
висина 198 см
дата на раѓање
16.03.1972    45
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Ресен  
образование
Средно образование  
јазици Англиски** , Шведски*

слики

  • Gocko


блог

Се за сите
петок, 30. декември 2016 Час 16:05
Пријатели , што било поминало и добро и лошо , лошото избришете го доброто чувајте го, животот е еден . Ви посакувам само успеси и радости да нижите во наредната година , нека ви е Среќна новата ... прочитај повеќе »

Другарството помеѓу жените и другарството помеѓу мажите
сабота, 27. август 2016 Час 01:57
Да се обидам и јас со пишување иако ова го имам некаде одамна прочитано и мислам ќе биде интересно.Си бил еден млад и современ брачен пар.Едно утро рано мажот се пробудил и ја видел со... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1991»
СОУ,,Цар Самоил,,

клубови

интереси

дружење 20 , разговарање , секс без обврски , сериозна врска

дополнителна информација

прашај ме и ке ти кажам!

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
31.12.2017
 
offline Gocko - 16:50
мисли дека блогот е интересен Во Новата 2018...

пријатели


апликации
Средби
кој е Gocko?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type Шоумен (доминантен, отворен, апстрактен начин на мислење, емоционална личност)обратна врска Gocko


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.