Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Goca76

Za site onie sto me brisat ili sakaat da me izbrisat od prijateli ako ne im odgovoram...Slobodno i odma BLOK apsolutno ne me zanima i ne me dopira..NI MALKU!
прегледи: 15738 слава: 83.33 активност: 21
Goca76 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 20.01.2019 - 18:48
регистриран: 25.07.2015 - 01:46
име
пол
   женско   
висина 170 см
дата на раѓање
13.09.1976    42
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Куманово  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Хрватски*** , Српски***

слики

  • Goca76
  • Goca76 - Prednovogodisno....
  • Goca76
  • Goca76 - Nesto od deneska..
  • Goca76 - Slikano deneska
  • Goca76
  • Goca76
  • Goca76
  • Goca76
  • Goca76 - Zarem treba naslov

слики во албуми

Goca76 pildid albumites novoo Goca76 pildid albumites novoo »

клубови

top.mk 14114

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline Goca76 - 21:31
Сликата е во ТОП #9
 
offline Goca76 - 09:11
Сликата е во ТОП #8
21.01.2019
 
offline Goca76 - 19:41
Сликата е во ТОП #6
 
offline Goca76 - 06:51
Сликата е во ТОП #7
 
offline Goca76 - 01:22
Сликата е оценета со 10 поени

пријатели

која е Goca76?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type АВАНТУРИСТ (доминантен, затворен, емоционален, реалистичен начин на мислење)обратна врска Goca76


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.