Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

GalenicaSK

прегледи: 3068 слава: 28 активност: 27
GalenicaSK ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 22.07.2018 - 18:59
регистриран: 22.10.2017 - 05:32
име Milena Manevska
пол
   женско   
висина 171 см
дата на раѓање
25.05.1989    29
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање Modeling
образование
Високо образование во процес  

слики

  • GalenicaSK


клубови

top.mk 15485

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
20.07.2018
 
offline GalenicaSK - 14:48
Пријател го реши тестот за личност. Резултати: Активист Реши го тестот >>
30.06.2018
 
offline GalenicaSK - 01:45
Добил нова препорака од корисник leksiliumm

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
Gazeto da ti go jadam
leksiliumm 30.06.2018 - 01:45
повеќе »


апликации
Средби
која е GalenicaSK?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type АКТИВИСТ (доминантен, емоционален, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска GalenicaSK


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.