Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Elisabeth

прегледи: 40084 слава: 236.31 активност: 79
Elisabeth ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.10.2018 - 07:05
регистриран: 18.12.2013 - 10:50
име Elisabeth
пол
   женско   
висина 167 см
дата на раѓање
19. февруари  
 колку си одговарате »
место
Србија, Beograd, Белград  
занимање
информациски технологии
 
занимање Tehnicar energetike
образование
Професионално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
лична страница http://plus.google.com/1047198...
јазици Српски*** , Македонски** , Полски** , Шпански** , Француски** , Англиски**

слики

  • Elisabeth

слики во албуми

Elisabeth pildid albumites Still-life_Coffee Elisabeth pildid albumites Nature Elisabeth pildid albumites Desserts, fruit and lemonade Elisabeth pildid albumites My beautiful Serbia Elisabeth pildid albumites Macedonia »

на други слики

* »

блог

Шарени летни ролати од тортиља за кои не ви треба печење
недела, 05. август 2018 Час 20:11
Доколку веќе немате идеја што да зготвите, а притоа да не вклучувате рерна, време е за ролати од тортиља.... прочитај повеќе »

„Жена каква што ветувам дека ќе бидам...“
недела, 05. август 2018 Час 19:51
Јас не сум тип на жена која шета наоколу и бара љубов. Јас не сум жена која се плаши да биде сама.... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1980»
Tehnička škola
Meni je bilo lepo u skoli i dalje se vidjam sa drustvom

клубови

Kulinarstv​o | Svi Recepti na jednom mestu!!! 2 (сопственик на клубот) , POEZIJA 21 , top.mk 14865 , Tose - Nasiot angel 76 (сопственик на клубот) , За сите наши пријатели кои сакаат да се дружат! 47

интереси

biznis 9 , cokolada 2 , druzenje 177 , filmovi 69 , fotografija 8 , kompjuteri 63 , moda 15 , more 12 , muzika 299 , poezija 5 , porodica 2 , prijatelstvo 39 , priroda 31 , romantika 20 , se sto e ubavo 9 , sport 246 , tehnika 6 , umetnost 20 , zdrav zivot , баштованство , книги 28 , патување 13

дополнителна информација

Druzenje sa iskrenim prijateljima, ..Welcome good people..

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (2) » на корисникот

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline Elisabeth - 16:21
Сликата е во ТОП #2
 
offline Elisabeth - 04:01
Сликата е во ТОП #4
14.10.2018
 
offline Elisabeth - 23:20
Додаде нова слика во својот профил
 
offline Elisabeth - 12:51
Сликата е во ТОП #3
 
offline Elisabeth - 00:31
Сликата е во ТОП #3

пријатели
препораки за неа
.
Прекрасна личност!
Meri 10.05.2018 - 09:23
повеќе »
препораки од неа
.
Bebe su kao san i ptičije krilo, one su kao prve bele rade. Bebe su nešto beskrajno drago i milo i sve mamine i tatine radosti i nade.
matea 30.08.2017 - 13:50
повеќе »Видео
Jelena Tomasevic - Dobro jutro ljubavi - (Official video 2018)
Сите видеа на корисникот (163) »


која е Elisabeth?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Elisabeth


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.