Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
online 

Elisabeth


модератор
Секој нов ден носи нови случувања.Она што денес ти е битно,утре ќе биде минато
прегледи: 34624 слава: 297.36 активност: 97
Elisabeth ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.10.2017 - 07:02
регистриран: 18.12.2013 - 10:50
име Elisabeth
пол
   женско   
висина 165 см
дата на раѓање
19. февруари  
 колку си одговарате »
место
Србија, Beograd, Белград  
занимање
информациски технологии
 
занимање Tehnicar energetike
образование
Професионално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
лична страница http://plus.google.com/1047198...
јазици Српски*** , Македонски** , Полски** , Шпански** , Француски** , Англиски**

слики

  • Elisabeth - Ми се допаѓа Top.mk
  • Elisabeth
  • Elisabeth
  • Elisabeth
  • Elisabeth
  • Elisabeth
  • Elisabeth
  • Elisabeth
  • Elisabeth
  • Elisabeth

слики во албуми

Elisabeth pildid albumites Flowers Elisabeth pildid albumites Desserts, fruit and lemonade Elisabeth pildid albumites Desserts, fruit and lemonade Elisabeth pildid albumites Desserts, fruit and lemonade Elisabeth pildid albumites Desserts, fruit and lemonade »

на други слики

* »

блог

О сајту Топ.мк ..о анкетама ..администратор !
четврток, 31. август 2017 Час 09:49
Поштовани корисници Топ.мк драги пријатељи !!!
У склопу нашег сајта налазе... прочитај повеќе »

Naučite da mislite pozitivno!!!
четврток, 24. август 2017 Час 14:38
Pozitivno razmišljanje je dobar početak svih lepih stvari. Ako razmišl... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1975»
Tehnička škola
Meni je bilo lepo u skoli i dalje se vidjam sa drustvom

клубови

POEZIJA 24 , top.mk 13566 , Tose - Nasiot angel 94 (сопственик на клубот) , За сите наши пријатели кои сакаат да се дружат! 53

Приватни клубови: 1


интереси

biznis 12 , cokolada 2 , druzenje 208 , filmovi 96 , fotografija 12 , kompjuteri 80 , moda 20 , more 15 , muzika 405 , poezija 7 , porodica 2 , prijatelstvo 49 , priroda 34 , romantika 29 , sport 304 , tehnika 6 , umetnost 25 , zdrav zivot 2 , баштованство , книги 39 , патување 12

дополнителна информација

Druzenje sa iskrenim prijateljima ..Welcome good people..

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (2) » на корисникот

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
online Elisabeth - 21:51
Сликата е во ТОП #1
 
online Elisabeth - 13:45
коментира слика на bubsi
 
online Elisabeth - 13:43
Ја започна играта Коментатор.
 
online Elisabeth - 09:41
Сликата е во ТОП #1
 
online Elisabeth - 08:05
Има подарок од корисникот Andjelija

пријатели
препораки за неа
.
Многу ми е мило што запознав особа ко тебе :) Особа со прекрасна харизма и душа и пред се карактер
manakieva 21.01.2017 - 01:18
повеќе »
препораки од неа
.
Bebe su kao san i ptičije krilo, one su kao prve bele rade. Bebe su nešto beskrajno drago i milo i sve mamine i tatine radosti i nade.
matea 30.08.2017 - 13:50
повеќе »Видео
Julio Iglesias y Dolly Parton When you tell me that you love me (subtitle) (lyrics) (con letra) - YouTube
Сите видеа на корисникот (172) »


која е Elisabeth?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Elisabeth


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.