Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Drugar82

прегледи: 52 слава: 1.71 активност: 24
  Напиши писмо
последна посета: 29.05.2017 - 15:07
регистриран 06.04.2017 - 15:06
име
пол
   машко   
дата на раѓање
23.06.1982    34
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели


клубови

top.mk 14701

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
27.05.2017
 
offline Drugar82 - 16:23
13.05.2017
 
offline Drugar82 - 18:48
Pozdrav do site
11.05.2017
 
offline Drugar82 - 18:33
baram devojka
 
offline Drugar82 - 16:09
Корисникот Drugar82 го додал корисникот EmmaBovarry во листата со пријатели.

пријатели

кој е Drugar82?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Drugar82


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.