Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

DraganSK

прегледи: 734 слава: 12.08 активност: 21
  Напиши писмо
последна посета: 13.12.2018 - 21:58
регистриран 03.11.2015 - 18:42
име
пол
   машко   
дата на раѓање
02.02.1983    35
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели


клубови

top.mk 14312

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
09.12.2018
 
offline DraganSK - 19:54
коментира слика на MarinaIliev
05.12.2018
 
offline DraganSK - 20:22
коментира слика на MarinaIliev
24.11.2018
 
offline DraganSK - 12:18
Корисникот DraganSK го додал корисникот devil4e во листата со пријатели.

пријатели

кој е DraganSK?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска DraganSK


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.