Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Doverliva

Nema status, nema ni da ima. Koga ke ima sto ke napisam.
прегледи: 3383 слава: 20.12 активност: 39
Doverliva ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.11.2018 - 00:45
регистриран: 20.02.2018 - 01:26
име Мима
пол
   женско   
висина 156 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место Скопје
занимање
култура/искуство
 
занимање Глумица
образование
Средно образование  
јазици Српски*** , Англиски**

слики

  • Doverliva
  • Doverliva
  • Doverliva
  • Doverliva
  • Doverliva
  • Doverliva


клубови

top.mk 14154

интереси

искреност , прошетки во природа , сакам добра книга

дополнителна информација

Сакам искреност и чесност. Мразам лаги и заобиколувања.

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
08.11.2018
 
offline Doverliva - 18:04
коментира слика на Boriz
 
offline Doverliva - 18:01
Ја започна играта Коментатор.

пријатели

која е Doverliva?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОЕКТ (корисен, отворен, реалистичен човек)обратна врска Doverliva


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.