Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

DarX666

Ретардирани жени (ако стварно ги има) што не враќаат на пораки = кратка дефиниција за top.mk
прегледи: 2088 слава: 21.95 активност: 88
DarX666 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 23.11.2017 - 09:29
регистриран 25.08.2008 - 15:37
име Darko DarX
пол
   машко   
висина 173 см
дата на раѓање
22.09.1983    34
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место не користам блиски места.
занимање
информациски технологии
 
занимање IT Expert
образование
Високо професионално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
лична страница fb.me/darko.simjanovski
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Хрватски*** , Српски*** , Англиски*** , Бугарски** , Француски**
chat клиенти
MSN
видлив само за пријатели
Yahoo!
видлив само за пријатели
Skype
сокриен за сите
Google Talk
сокриен за сите

слики

  • DarX666 - DarX
  • DarX666 - DarX
  • DarX666 - Форевр кад седнемо.

слики во албуми

DarX666 pildid albumites All - Boom!!! DarX666 pildid albumites All - Boom!!! DarX666 pildid albumites All - Boom!!! DarX666 pildid albumites All - Boom!!! DarX666 pildid albumites All - Boom!!! »

училишта

Клас од 2023»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

интереси

filmovi 92 , igri 15 , muzika 391 , seks 138

дополнителна информација

No Info Found.

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (1) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline DarX666 - 09:20
Ретардирани жени (ако стварно ги има) што не враќаат на пораки = кратка дефиниција за top.mk
 
offline DarX666 - 09:14
коментира слика на natalibt
 
offline DarX666 - 09:14
Ја започна играта Коментатор.
 
offline DarX666 - 09:12
Подари подарок на корисникот Ana
 
offline DarX666 - 08:32
Ретардирани жени (ако стварно ги има) што не враќаат на пораки = кратка дефиниција за top.mk P.S. Да ве снема!!!

пријатели


апликации
Средби


Видео
Funny Cats - Monday Edition
Сите видеа на корисникот (11) »


кој е DarX666?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: тајна личност.
Се интересира само за бонус поени. Не ги ни гледа сликите на другите.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска DarX666


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.