Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Daniela24

прегледи: 30869 слава: 167.98 активност: 12
Daniela24 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 02.01.2018 - 16:19
регистриран: 12.09.2012 - 23:07
име Daniela
пол
   женско   
висина 160 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Прилеп  
занимање
маркетинг/економија
 
занимање Diplomiran marketing-menager
образование
Дипломиран студент  
јазици Англиски***

слики

  • Daniela24


клубови

top.mk 12444

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
jas sum svreno masko nemam zena ni deca seuste no nebi sakal da imam jas sovrena vrska pa gledam deka vie ste slobodna pa dali bi sakala vrska so mene da imate vie so mene
hot4 22.10.2013 - 14:21
повеќе »Видео
Karolina Goceva - Dve Liri (Official Lyrics Video)
Сите видеа на корисникот (19) »


која е Daniela24?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Daniela24


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.