Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

CvtBoSS

прегледи: 5063 слава: 63.21 активност: 36
CvtBoSS ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 20.05.2018 - 02:55
регистриран 07.07.2008 - 14:56
име Cvetan
пол
   машко   
висина 175 см
дата на раѓање
08.05.1994    24
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
градби/архитектура
 
образование
Високо образование во процес  
телефон видлив само за пријатели
јазици Казахстански*** , Македонски*** , Корејски*** , Јапонски*** , Кинески*** , Англиски***

слики

  • CvtBoSS
  • CvtBoSS
  • CvtBoSS
  • CvtBoSS
  • CvtBoSS - Rachi Luxory Restaurant
  • CvtBoSS
  • CvtBoSS
  • CvtBoSS - My girl :)
  • CvtBoSS - jetski :)
  • CvtBoSS - our world..our life...our choice..

слики во албуми

CvtBoSS pildid albumites m3 & ma friends CvtBoSS pildid albumites m3 & ma friends CvtBoSS pildid albumites m3 & ma friends CvtBoSS pildid albumites m3 & ma friends CvtBoSS pildid albumites nnda »

училишта

Клас од 2009»
Кузман Јосифовски Питу - К.Вода

клубови

интереси

архитектура 2 , мода 4 , рок музика 2 , свирење пиано

дополнителна информација

ok

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline CvtBoSS - 09:01
Сликата е во ТОП #2
Вчера
 
offline CvtBoSS - 20:31
Сликата е во ТОП #2
 
offline CvtBoSS - 08:21
Сликата е во ТОП #2
21.05.2018
 
offline CvtBoSS - 20:01
Сликата е во ТОП #2
 
offline CvtBoSS - 07:51
Сликата е во ТОП #2

пријателиВидео
Avenged Sevenfold - Seize The Day
Сите видеа на корисникот (3) »


кој е CvtBoSS?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е Drenise
Денови заедно: 292
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type ГУРУ (корисен, отворен, апстрактно мислење, емоционална личност), со панделка и цвеќе.обратна врска CvtBoSS


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.