Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Cobra-Lucky

ACTA NON VERBA!
прегледи: 154 слава: 3.14 активност: 42
Cobra-Lucky ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.07.2018 - 23:13
регистриран 05.04.2018 - 02:09
име Stanislav
пол
   машко   
висина 172 см
дата на раѓање
19. ноември  
 колку си одговарате »
место
Србија, Beograd, Белград  
занимање
спасители/обезбедување
 
занимање Security
образование
Професионално образование  
јазици Англиски*** , Македонски** , Германски**

слики

  • Cobra-Lucky
  • Cobra-Lucky
  • Cobra-Lucky
  • Cobra-Lucky

слики во албуми

Cobra-Lucky pildid albumites Ово нису фотомонтаже... :) Cobra-Lucky pildid albumites Moja unuka :) Cobra-Lucky pildid albumites Ово нису фотомонтаже... :) Cobra-Lucky pildid albumites Ово нису фотомонтаже... :) Cobra-Lucky pildid albumites Ово нису фотомонтаже... :) »

клубови

top.mk 15485

интереси

археологија , дружење 22 , историја , књижевност , музика 54 , природа 8 , путовања , серије , филмови 11

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline Cobra-Lucky - 02:01
Сликата е во ТОП #6
Вчера
 
offline Cobra-Lucky - 13:01
Сликата е во ТОП #7
 
offline Cobra-Lucky - 00:31
Сликата е во ТОП #6
21.07.2018
 
offline Cobra-Lucky - 23:10
мисли дека видеото е интересно ceca
 
offline Cobra-Lucky - 23:09
Додадено ново видео Scorpions - When you came into my life
Scorpions - When you came into my life

пријателиВидео
Scorpions - When you came into my life
Сите видеа на корисникот (8) »


кој е Cobra-Lucky?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Cobra-Lucky


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.