Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

CajaHan

прегледи: 2443 слава: 28.33 активност: 52
CajaHan ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 20.01.2017 - 00:03
регистриран 02.10.2013 - 18:58
име xxx
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
05. ноември  
 колку си одговарате »
место
Србија, Nišavski okrug, Niš  
образование
Средно образование  
јазици Босански** , Македонски** , Хрватски** , Бугарски* , Руски* , Англиски*

слики

  • CajaHan - 17-01-2017
  • CajaHan - 2016-12-23
  • CajaHan - 2016-12-18
  • CajaHan - 2016-10-05
  • CajaHan - 2016-07-19
  • CajaHan - 2016-06-18


блог

Plesačica – Saša Caja Stojiljković
понеделник, 07. декември 2015 Час 18:04
Zamišljam te često
... прочитај повеќе »

Jezo moja - Saša Caja Stojiljković
среда, 02. декември 2015 Час 18:25
U oku si treptaj,
Zamisli moje
Nestvar.
Leptir si u stomaku,
Pusta želja u oblaku,
Pa ipak,... прочитај повеќе »

интереси

citanje 14 , film 99 , internet 88 , knjige 4 , ljubav 13 , poezija 9 , sport 363

дополнителна информација

Meni se moja lepota sveti

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline CajaHan - 02:21
Сликата е во ТОП #1
Вчера
 
offline CajaHan - 23:47
коментира слика на llence
 
offline CajaHan - 23:47
Ја започна играта Коментатор.
 
offline CajaHan - 14:01
Сликата е во ТОП #1
 
offline CajaHan - 01:41
Сликата е во ТОП #1

пријателиВидео
\"The Secret\" ~ by Adam Hurst, cello
Сите видеа на корисникот (2) »


кој е CajaHan?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е Berina
Денови заедно: 144
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска CajaHan


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.