Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Bombonchee

MoEtO sRcE nE e KoLaChE sO sHlAg I nE mU gO dAvAm Na OnOj ShTo Ne Mi E dRaG....
прегледи: 2801 слава: 33.06 активност: 36
Bombonchee ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.02.2018 - 23:29
регистриран: 03.10.2017 - 20:37
име Natasha
пол
   женско   
дата на раѓање
30.04.1995    22
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • Bombonchee
  • Bombonchee
  • Bombonchee
  • Bombonchee


клубови

top.mk 12678

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline Bombonchee - 01:01
Сликата е во ТОП #7
Вчера
 
offline Bombonchee - 23:58
Сликата е оценета со 10 поени
 
offline Bombonchee - 12:51
Сликата е во ТОП #7
17.02.2018
 
offline Bombonchee - 21:41
Сликата е во ТОП #7
 
offline Bombonchee - 09:31
Сликата е во ТОП #7

пријатели

која е Bombonchee?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type УМЕТНИК (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење, емоционална личност)обратна врска Bombonchee


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.