Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

BileBilee

Ne sakam da mi pisuvaat profili bez slika ! Neseriozni bezobrazni...sakam da se druzam samo so stabilni i seriozni osobi ! Pozz
прегледи: 4632 слава: 44.7 активност: 18
BileBilee ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.07.2017 - 16:40
регистриран: 20.01.2017 - 22:41
име Biljana
пол
   женско   
висина 167 см
дата на раѓање
01.11.1980    36
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место Skopje
занимање
администрација
 
занимање не е вaжнo
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
телефон видлив само за пријатели
јазици Српски** , Бугарски* , Хрватски*

слики

  • BileBilee - Jas sum
  • BileBilee - Jas sum
  • BileBilee
  • BileBilee - Jas sum
  • BileBilee - Jas sum
  • BileBilee - Jas sum
  • BileBilee - Jas sum
  • BileBilee - Jas sum


училишта

Клас од 1999»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

top.mk 14533

интереси

kino 10 , knigi 95 , ljubov 124 , moda 20 , muzika 424 , prijateli 23 , priroda 34 , prosetki 14 , teatar 9

дополнителна информација

Sakam da se druzam samo so iskreni i seriozni osobi

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline BileBilee - 06:31
Сликата е во ТОП #4
Вчера
 
offline BileBilee - 18:21
Сликата е во ТОП #4
 
offline BileBilee - 04:51
Сликата е во ТОП #4
26.07.2017
 
offline BileBilee - 16:31
Сликата е во ТОП #3
 
offline BileBilee - 01:51
Сликата е во ТОП #2

пријатели

која е BileBilee?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е spase28
Денови заедно: 30
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ПОСТАР БРАТ (корисен, отворен, апстрактно мислење, рационална личност)обратна врска BileBilee


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.