Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Beroklasec

прегледи: 162 слава: 4.13 активност: 15
  Напиши писмо
последна посета: 22.01.2019 - 22:47
регистриран 02.07.2018 - 20:38
име
пол
   машко   
дата на раѓање
03.07.1973    45
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Кавадарци  
e-mail адреса видлив само за пријатели


клубови

интереси

дискреција , жени 5 , секс 44

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
17.01.2019
 
offline Beroklasec - 10:26
коментира слика на fisch
12.01.2019
 
offline Beroklasec - 14:15
коментира слика на irenanena123
08.01.2019
 
offline Beroklasec - 00:38
коментира слика на jaseee
06.01.2019
 
offline Beroklasec - 13:31
коментира слика на Ema
27.12.2018
 
offline Beroklasec - 15:33
Корисникот Beroklasec го додал корисникот floraglow во листата со пријатели.

пријатели

кој е Beroklasec?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска Beroklasec


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.