Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Berina

Ne mogu ništa drugo reći nego hvala, i hvala i uvijek hvala
прегледи: 28950 слава: 172.37 активност: 88
Berina ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 17.01.2017 - 11:59
регистриран: 10.06.2015 - 09:01
име Berina
пол
   женско   
дата на раѓање
10.07.1992    24
 колку си одговарате »
место
Босна и Херцеговина, Bosnia, Mostar  

слики

  • Berina
  • Berina
  • Berina
  • Berina
  • Berina
  • Berina
  • Berina
  • Berina
  • Berina
  • Berina

слики во албуми

Berina pildid albumites Berina Berina pildid albumites Berina Berina pildid albumites Berina Berina pildid albumites Berina Berina pildid albumites Berina »

училишта

Клас од 2014»
Pravni fakultet

клубови

интереси

film 99 , ljubav 13 , more 16 , ples 2 , sport 363

дополнителна информација

"Najljepša vrsta ljubavi je kada se zaljubite u nečiji karakter, osobine, u nečiju ličnost. Sve ostalo je jeftino i površno!"

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline Berina - 04:11
Сликата е во ТОП #2
Вчера
 
offline Berina - 16:01
Сликата е во ТОП #2
 
offline Berina - 03:31
Сликата е во ТОП #1
18.01.2017
 
offline Berina - 13:21
Сликата е во ТОП #2
 
offline Berina - 00:21
Сликата е во ТОП #2

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
zosto me otkaci
leksiliumm 26.02.2016 - 00:46
повеќе »
препораки од неа
.
Vrlo sarmanta i susretljiva gospodja
Elisabeth 31.10.2016 - 08:38
повеќе »

која е Berina?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е CajaHan
Денови заедно: 144
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type МЕЧТАТЕЛ (корисен, затворен, емоционален, апстрактен начин на мислење)обратна врска Berina


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.