Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Andjelija

Прекрасно е што дозволи да те знам
прегледи: 7694 слава: 62.5 активност: 85
Andjelija ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.04.2018 - 09:14
регистриран: 14.12.2016 - 11:53
име Andjelija
пол
   женско   
висина 170 см
дата на раѓање
02. август  
 колку си одговарате »
место
Сеишели, Виктория  
занимање
менаџмент
 
образование
Високо професионално образование  
јазици Српски*** , Шпански*** , Руски*** , Англиски*** , Естонски***

слики

  • Andjelija
  • Andjelija
  • Andjelija
  • Andjelija
  • Andjelija - Lovely summer time
  • Andjelija - My Selfie
  • Andjelija
  • Andjelija
  • Andjelija

слики во албуми

Andjelija pildid albumites Flowers Andjelija pildid albumites Flowers Andjelija pildid albumites Flowers Andjelija pildid albumites Flowers Andjelija pildid albumites Flowers »

блог

Poezija..
среда, 21. февруари 2018 Час 12:16
... прочитај повеќе »

Совет за оние што не веруваат !!!!!
петок, 22. декември 2017 Час 14:26
Гордоста не ѝ дозволува на душата да зачекори по патот на верата. Еве еден совет за неверникот: нека рече – Господи, ако постоиш, просветли ме, и ќе Ти служам со сето мое срце и душа. Поради вакват... прочитај повеќе »

клубови

интереси

druzenje 195 , film 75 , moda 16 , muzika 354 , priroda 32

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (1) » на корисникот

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
18.04.2018
 
offline Andjelija - 09:10
Прекрасно е што дозволи да те знам
 
offline Andjelija - 08:38
коментира слика на goce1983
 
offline Andjelija - 08:35
Ја започна играта Коментатор.
11.04.2018
 
offline Andjelija - 09:09
Сликата е оценета со 10 поени
08.04.2018
 
offline Andjelija - 17:19
Подари подарок на корисникот save

пријатели
препораки за неа
Moja draga koleginica-istomisljenica koja u prvi plan istice sustinu ulepsavanja, a ne promenu licnog opisa po svaku cenu..divna osoba.
Elisabeth 09.08.2017 - 07:37
повеќе »
препораки од неа
.
Wonderful friend, gentleman, beautiful soul.
mgmbt 18.04.2018 - 08:43
повеќе »Видео
Rihanna - Only Girl (In The World)
Сите видеа на корисникот (19) »


која е Andjelija?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type ИНТЕЛИГЕНТЕН (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење)обратна врска Andjelija


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.