Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

darcomark

bez interes za kratki prijatelstva
прегледи: 24 слава: 0 активност: 6
  Напиши писмо
последна посета: 08.11.2018 - 10:05
регистриран 16.10.2018 - 14:10
име MARJAN
пол
   машко   
висина 185 см
дата на раѓање
19.02.1973    45
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Прилеп  
образование
Средно специјално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Хрватски*** , Српски*** , Англиски** , Бугарски*


клубови

top.mk 14173

интереси

art 3 , love 9 , sense

дополнителна информација

PA ZGODEN SUM :)

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е darcomark?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
person_type ГЕНИЈ (корисен, затворен, рационална личност со апстрактно мислење)обратна врска darcomark


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.