Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

MakedonskiEx

прегледи: 304 слава: 5.75 активност: 36
MakedonskiEx ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 22.01.2019 - 17:48
регистриран 06.06.2018 - 19:31
име Stefan
пол
   машко   
дата на раѓање
08.09.1995    23
 колку си одговарате »
место
Босна и Херцеговина, Republika Srpska, Banja Luka  
образование
Високо образование во процес  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Српски*** , Англиски** , Германски*

слики

  • MakedonskiEx
  • MakedonskiEx
  • MakedonskiEx
  • MakedonskiEx
  • MakedonskiEx
  • MakedonskiEx
  • MakedonskiEx

слики во албуми

MakedonskiEx pildid albumites Moje MakedonskiEx pildid albumites Moje MakedonskiEx pildid albumites Moje MakedonskiEx pildid albumites Moje MakedonskiEx pildid albumites Moje »

училишта

Клас од 2019»
Filozofski fakultet

клубови

интереси

divna ljubojević , elisabeth huppert , kate winslet , sigourney weaver , virginie efira

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
20.01.2019
 
offline MakedonskiEx - 09:56
коментира слика на dragana
 
offline MakedonskiEx - 09:56
Ја започна играта Коментатор.
19.01.2019
 
offline MakedonskiEx - 12:23
и/му се допаѓа слика во албум: 18157672_1294317087330822_5758077998213411784_n
 
offline MakedonskiEx - 12:21
и/му се допаѓа слика во албум: 18953003_1339148002847730_4822040484061336114_n
 
offline MakedonskiEx - 12:19
коментира слика на diksii

пријателиВидео
Battista Acquaviva - Psaume de David
Сите видеа на корисникот (5) »


кој е MakedonskiEx?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ХУМАНИСТ (корисен, затворен, емоционална личност со реалистичен начин на мислење)обратна врска MakedonskiEx


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.