Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
Гласај за години од до
Оцени 50 повеќе слики и добиј 50 бонуспоени
-
не знам
1
ужасна
2
лоша
3
не е лоша
4
добра
5
одлична
7
супер
10
ТОП
jas i prirodata

jas i prirodata

sam sum so karpite
Информација за сликата
offline ergen41  (44) status среќен ден Свети Трифун нека е вечен денот на лозарите,бериќетен и богат род да имаат годинава

последна посета: 18.02.2018 - 23:59
рекорд на ТОП ранг листата: 23.04.2016 - 07:51, #8
сликата е додадена на: 24.03.2016 - 22:05
Линк кон сликата:

Напиши коментар:


Smiles

страници:


Слики на корисникот ergen41:
Оценувај уште:Гласај за години од до
Гласај за оваа слика, за да ја видиш следната:
-
не знам
1
ужасна
2
лоша
3
не е лоша
4
добра
5
одлична
7
супер
10
ТОП