Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
Гласај за години од до
Оцени 50 повеќе слики и добиј 50 бонуспоени
-
не знам
1
ужасна
2
лоша
3
не е лоша
4
добра
5
одлична
7
супер
10
ТОП
Up to the sky ...

Up to the sky ...

The stars have their own language, you know. If you're careful, you can learn it.
Информација за сликата
offline Godiva status

последна посета: 17.10.2018 - 15:49
рекорд на ТОП ранг листата: 03.02.2016 - 17:41, #1
сликата е додадена на: 31.01.2016 - 19:21
Линк кон сликата:

Напиши коментар:


Smiles

страници: 1  2  3  4  5  [»] 


pic
Пријатан дан драга...

#41, 16.05.2018 - 17:39, корисник со слика Elisabeth


Hvala lepo
29.05.2018 - 17:12, сопственик на сликата Godiva


pic
Волем репич твој...

#40, 14.05.2018 - 19:09, корисник со слика KRUSHOO28.06.2018 - 20:12, сопственик на сликата Godiva


pic
Enigma e sto vide! Pozdrav drugarceee

#39, 31.03.2018 - 08:50, корисник со слика temi


Kjuti ne prasuvaj ..... pilana
11.05.2018 - 19:05, сопственик на сликата Godiva


pic
prekrasna slika

#38, 24.12.2017 - 18:32, корисник со слика caki077


pic
Што да ти посакам? Убавината си ја имаш. Среќата ти е во срцето. Ум? Тој ти е достапен, за да живееш така како што сакаш. Љубов? За што ти е, кога сите околу тебе те сакаат.
Тогаш ќе ти посакам: верувај во себе и чекори умерено по патот на животот.
Среќен роденден!

#37, 28.11.2017 - 12:05, корисник со слика Elisabeth


pic
Ќе те плашам ..изненадување

#36, 31.10.2017 - 10:21, корисник со слика Elisabeth


Blagodaram
31.10.2017 - 10:36, сопственик на сликата Godiva


pic
Od bezbedno posmatras dal go tresit Ohrid zemjotresi?

#35, 05.08.2017 - 20:49, корисник со слика temi


More izdrzav ZENSKI do kraj vo epicentarot hahahahah
06.08.2017 - 22:11, сопственик на сликата Godiva


pic
Дужиш....

#34, 14.05.2017 - 21:59, корисник со слика KRUSHOO


pic
Da castis eden tomato juice so aspirin?

#33, 19.04.2017 - 20:07, корисник со слика temi


Bilo zbor? Dupli
20.04.2017 - 11:42, сопственик на сликата Godiva


pic
specijalno za tebe - kafe vo sekoe vreme

#32, 29.03.2017 - 20:45, корисник со слика dholidej


Blagodaram
29.03.2017 - 21:06, сопственик на сликата Godivaстраници: 1  2  3  4  5  [»] 

Слики на корисникот Godiva:
Оценувај уште:Гласај за години од до
Гласај за оваа слика, за да ја видиш следната:
-
не знам
1
ужасна
2
лоша
3
не е лоша
4
добра
5
одлична
7
супер
10
ТОП