Категории
  

Страници: [«]  1  2  3  4  ...  52  53  54  55  56  ...  107  108  109  [»]  [+10]  [+100] 

Име на клубот: Тип Членови Прашања време на регистрација

Sto mislite dali vrskite na dalecina uspevaat???
јавен
25 1 25.07.2008 - 23.03
Категорија: Романтика и врски

Опис: slobodno moze da se izrazite sto kako i zasto da ili zasto ne:) zosto koga nekoj ke se odleci na nekoja destinacija se gubi se pravo i dobreba se ladi ljubovta itn itn........

NAVIVACI NA MAKEDONSKATA FUDBALSKA SELEKCIJA
јавен
25 0 24.06.2008 - 19.36
Категорија: Спорт

Опис: ZA SITE ONI STO JA SAKAT I JA NOSAT VO SRCE MAKEDONSKATA FUDBALSKA REPREZENTACIJA

Something special about LOVE
јавен
25 1 11.06.2008 - 12.06
Категорија: Друго

Опис: Za site onie koi imaat ljubovni problemcinja neka povelat pa zaedno da gi razresime zs zaedno ke sme posilni. povelejte vlezete .....

Movie Club
јавен
24 2 06.03.2008 - 19.01
Категорија: Филм и Телевизија

Опис: Клуб на флимски љубители . Размена на експресии , гледишта и мислења во сверата на киното . Секој е добредојден и има право на свое мислење кое не мора да е заснован на професионално гледиште . Have a fun !!!

LUBOV I INTIMNOST
јавен
20 0 24.04.2008 - 19.49
Категорија: Романтика и врски

Опис: ..„Бевме интимни, спиевме заедно...“ Колку пати сте го слушнале ова, т.е. сте заклучиле дека кога некој ќе каже дека бил интимен со некој друг вие тоа одма го поврзувате со секс? Интимноста не е секс. А и кога некој ќе ви се довери дека имал секс

klub za zacuvuvajne na ustavnoto ime REPUBLIKA MAKEDONIJA
јавен
19 0 26.08.2008 - 19.47
Категорија: Друго

Опис: DA SE ZNAEE EDNA E MAKEDONIJA I EDNA KE OSTANE EDNO IME EDNA LJUBOV MAKEDONIJA . UMRETE GRCI

POEZIJA
јавен
18 14 01.11.2009 - 02.09
Категорија: Литература и уметност

Опис: Namenet za site ljubiteli na ubavite zborovi,pretoceni vo uste poubavi stihovi i strofi. Ne sramete se napisete........... Sekoj zbor e misla,sekoja misla e vecnost.

Топ-Вицотека
јавен
17 0 28.09.2009 - 23.04
Категорија: Забава

Опис: Тука ги има најновите, најстарите и најсмешните вицеви. Ајде да се смееме пишете ги и вие вашите вицеви или смешни настани

AC MILAN Fan Club
јавен
17 0 18.03.2008 - 19.56
Категорија: Спорт

Опис: Dokoku go nosis Milan vo srce klini i pridruzi se vo ovaa sto se narekuva MILANMANIA..FORZA MILAN

juventus
јавен
17 1 15.05.2008 - 15.36
Категорија: Спорт

Опис: za site so navivaat za juventus sekogas se dobrodojdeni

Страници: [«]  1  2  3  4  ...  52  53  54  55  56  ...  107  108  109  [»]  [+10]  [+100] 

Твоите клубови
Додај нов клуб!
Купи клуб!
Официјални клубови