Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се


Блогови
Већ неко време имам жељу да објавим овај блог, драги пријатељи корисници Топ.мк.Многи......
оценување:
Летни Фотографии
  6.60

  6.00

Aнкета

Во која македонска телевизија имате најмногу доверба?

1. Телма
машки 19% (23 гласови)женски 4% (5 гласови) 24% (28 гласови)
2. 24 Вести
машки 14% (17 гласови)женски 7% (8 гласови) 21% (25 гласови)
3. Алсат М
машки 11% (13 гласови)женски 0% (0 гласови) 11% (13 гласови)
4. Алфа
машки 4% (5 гласови)женски 0% (0 гласови) 4% (5 гласови)
5. Сител
машки 13% (16 гласови)женски 6% (7 гласови) 19% (23 гласови)
6. Канал 5
машки 10% (12 гласови)женски 2% (2 гласови) 12% (14 гласови)
7. МРТВ
машки 8% (9 гласови)женски 2% (2 гласови) 9% (11 гласови)

Вкупно гласале: 119
машки - машки     женски - женски
Додај коментар (37) »


Анкетата е предложена од vampirica.
Предложи нова анкета »


Ако сакаш да ја пополниш анкетата, треба да се најавиш.

Среќен роденден на:
Ljubobubi milkica wildman marijajoveva
10 поени
dholidej
Погледни ги сите 10 поени
VojvodaNr1
super slika-pozzz - 00:55
VojvodaNr1
Погледни ги сите 10 поени
dholidej
Dobro vece prijatelju i dobru i mirnu noc ti zelim - 23:09
VojvodaNr1
Погледни ги сите 10 поени
IOOOU
offline IOOOU
za laku noc - 23:06
Ubavi crveni karanfili samo za tebe Tamara - 21:08
dholidej
Погледни ги сите 10 поени
Tamara27
ti posakuvam ubava vecer i slatki sonista - 21:02
loza-bruxell
Погледни ги сите 10 поени
stonka
offline stonka
Slotky snow - 00:31
CajaHan
Погледни ги сите 10 поени
Elisabeth
- 18:12
Meduza
offline Meduza
Погледни ги сите 10 поени
Meri
offline Meri
Sve naj u zivotu od srca... - 16:16
Немаш профил?
Пребарување на луѓе
пол:
години:  
Онлајн: 50
Онлајн: 50|повеќе »

gotina
online gotina
Бугарија, Karlovo
MAJDA
online MAJDA
Македонија, Скопје
simama
online simama
Македонија, Скопје

Најдобар пар
  6.53
Денови заедно: 0
dholidej
Tamara27
Промовирано видео
Hey Mama
Hey Mama